MES UNIKORT!

UNIKORT – tai patikimumas ir kokybė. Mes džiaugiamės, kad esame gerai žinoma ir sėkm ingai veikianti logistikos bendrovė Lietuvoje. Savo veikloje laikomės aukščiausių standartų, todėl ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei bei klientų aptarnavimui. Taip pat tikime, kad mūsų sėkmė slypi gebėjime klientams ir partneriams pateikti jų lūkesčius atitinkančius sprendimus..

Tikslai ir prioritetai

Mums svarbiausia – patenkintas klientas, o tai neįmanoma be tinkamos paslaugų kokybės ir bendradarbiavimo, todėl ypatingą dėmesį skiriame klientų aptarnavimui. Visada stengiamės visapusiškai išsiaiškinti individualius poreikius bei lūkesčius ir padedame parinkti optimalius logistikos sprendimus. Laiku suteikiame informaciją apie krovinio statusą, jo buvimo vietą, efektyviai sprendžiame pervežimo metu kylančias problemas. Operatyviai reaguojame į užklausas viso paslaugų teikimo proceso metu.

Siekiame tapti patikimais partneriais savo užsakovams, todėl užtikriname aukštą paslaugų kokybę, sistemingą darbų planavimą ir atsakingą įsipareigojimų vykdymą. O pasiekto rezultato įvertinimas leidžia mums nesustoti tobulėjant.

Principai ir vertybės, kuriais vadovaujamės savo veikloje, prisidėjo prie mūsų dabartinės sėkmės, o mūsų veiklos geografija nusidriekė po platų regioną, aprėpiantį Rytų ir Vakarų Europos, Skandinavijos, NVS bei Azijos šalis.

MŪSŲ UŽDAVINIAI

 • Užtikrinti sklandų ir paprastą klientų aptarnavimą;
 • Užtikrinti efektyvų bendradarbiavimą su verslo partneriais;
 • Užtikrinti tik geriausią paslaugų kainą;
 • Užtikrinti visapusišką krovinių saugumą;
 • Užtikrinti klientų duomenų saugumą;
 • Aktyviai komunikuoti ir bendradarbiauti;
 • Laikytis aukštų moralės ir etikos standartų;
 • Nuolat tobulėti;
 • Sukurti šiuolaikišką ir komfortišką darbo aplinką darbuotojams;
 • Būti aktyviais krovinių pervežimo bendruomenės nariais.

MŪSŲ PARTNERIAI

NAUDINGA INFORMACIJA

Informacijos yra daug, tačiau ne visa publikuojama informacija yra tiksli ir teisinga. Manoma, kad bet koks informacijos šaltinis jau laikomas teisingos informacijos lobynu, tačiau kaip rodo praktika, taip nėra. Savo tinklapyje mes pateikiame tik tą informaciją, kuri yra aktuali mūsų partneriams ir klientams, kad pervežimo procesas būtų paprastesnis ir sklandesnis. Taigi, startuojame.

Yra 4 sąlygos, kurias numato CMR konvencija, kada vežimui taikomos CMR konvencijos nuostatos:

 1. Vežimas turi vykti kelių transportu;
 2. Vežimas tui būti tarptautinis;
 3. Vežimas turi būti apmokamas;
 4. Bent viena iš pervežimo šalių turi būti ratifikavusi CMR konvencija nacionaliniu lygiu.

Pervežimams Lietuvoje – LR kelių transporto kodeksas. Jeigu vežimai tarptautiniai ir dar atitinka 3 papildomas privalomas sąlygas paminėtas aukščiau, tada CMR.

Jeigu krovinių pervežimo sutartis sudaryta Lietuvoje, tai ko nenumato CMR, numato LR kelių transporto kodeksas.

Mažiausiai 3 lapus, o geriausia jeigu turi 5 lapus.

Jį kiekvieną dieną skaičiuoja TVF, o jo reikemė konvertuojama į pagrindines bažines valiutas. 2024-02-02 dienai jis lygus 1,22 EUR.

Rinktis turi Tu kas tau svarbiau.

TURITE KLAUSIMŲ?     SUSISIEKITE

Vis dar abejojate dėl geriausio sprendimo?

Mes vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį, teikti suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuoti srautą. Spustelėdami „Sutikti“ sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.