Kokybiška paslauga ir profesionalumas prieinamas kiekvienam klientui

UNIKORT – gerai žinoma ir sėkmingai veikianti logistikos bendrovė Lietuvoje. Įmonėje dirba profesionalų komanda, turinti ilgametę darbo patirtį logistikos srityje. Per ilgus metus įgyta patirtis ir sukauptos žinios leidžia puikiai išmanyti logistikos paslaugų rinką ir jos subtilybes.

Ypatingą dėmesį skiriame paslaugų kokybei ir klientų aptarnavimui.
Savo veikloje laikomės aukščiausių kokybės standartų. Profesionali komanda siekia užtikrinti tik profesionalų ir kokybišką darbą. Mes nebijome iššūkių ir atsakomybės, todėl efektyviai komunikuojame su verslo partneriais ir klientais vardan vieno tikslo – geriausio rezultato. Mūsų sėkmė slypi gebėjime klientams ir partneriams pateikti jų lūkesčius atitinkančius sprendimus.

Automobilių transportavimas


Pervežame prabangius, naujus ir naudotus automobilius 1-11 vietų autovežiais. Siūlome Jums išskirtinę paslaugą – pervežti automobilį ar automobilius dengtais autovežiais, kurie apsaugo Jūsų transporto priemonę nuo aplinkos poveikio ir pašalinių akių.

read more
PILNŲ (FTL) KROVINIŲ PERVEŽIMAS


Vežame pilnai sukomplektuotus krovinius tentinėmis ir šaldytuvinėmis puspriekabėmis, talpinančiomis iki 92 m3/ arba iki 120 m3, arba iki 34, arba 38 euro padėklų, arba iki 24 t svorio krovinius.

read more
DALINIŲ (LTL) ARBA RINKTINIŲ KROVINIŲ PERVEŽIMAS


Vežame dalinai sukomplektuotus, nebaigtus komplektuoti, atskirus, mažomis partijomis ir kiekiais, tinkamai supakuotus krovinius nuo 1 iki 33 euro padėklų arba nuo 50 kg iki 24 t, surenkant juos iš skirtingų vietų.

read more
NEGABARITINIŲ KROVINIŲ VEŽIMAS


Vežame krovinius, kurių dydžio ar svorio parametrai viršija maksimaliai leidžiamus bei nustatytus parametrus šalyse, per kurių teritorijas toks krovinys vežamas. Kroviniai vežami ir standartinėmis puspriekabėmis su specialiais leidimais, ir specialiomis priekabomis, platformomis.

read more
KROVINIŲ VEŽIMAS LIETUVOJE


Ar žinote kaip pasirinkti tinkamą pervežimo įmonę?
Jums tenka vežti krovinius Lietuvoje ir nedideliais atstumais, o visi skaičiuoja kainą į abi puses? Mes rasime alternatyvų sprendimą.

read more

EFEKTYVŪS SPRENDIMAI

Nuolatinis transporto rinkos monitoringas leidžia mums atrinkti pačius efektyviausius ir populiariausius sprendimus transporto srityje. Žinodami, kas ir kada vyksta krovinių pervežimo versle, su savo partneriais ir klientais galime dalintis spendimais, leidžiančiais vieną ar kitą veiksmą atlikti maksimaliai efektyviai. Tai padeda taupyti laiką ir finansinius resursus. Taip pat svarbu paminėti ir apie psichologinę pusę – klientams suteikiame galimybę džiaugtis gauta paslauga.

SOLIDI PATIRTIS

Suminė mūsų komandos profesinė patirtis krovinių pervežimo versle – virš 50 m., tačiau mes nežadame sustoti. Kiekvienas naujas projektas ar sprendimas augina šią neįkainuojamą patirtį, o mes tvirtai įsitikinę, kad jos per daug būti negali. Savo ruožtu, visa savo patirtimi mes dalinamės su Jumis, siekdami sąžiningo bendradarbiavimo ir tik geriausių rezultatų.

100 % SAUGU

Krovinių pervežimui naudojame tik tvarkingą ir visus techninius reikalavimus atitinkanti transportą, todėl visi kroviniai bus pristatyti saugiai ir be sugadinimų. Tuo tarpu klientai gali būti ramūs, kadangi visi kroviniai apdrausti CMR draudimu.

GREITAS PRISTATYMAS

Savo veikloje nuolat siekiame maksimalaus efektyvumo, todėl suprantame, kad tai neįmanoma be greito krovinių pristatymo. Visi kroviniai važiuoja maksimaliai greitai, kad pasiektų iškrovimo vietą sutartu laiku.

24/7 KROVINIŲ KONTROLĖ

Mūsų vadybininkai visą parą kontroliuoja krovinio pervežimo procesą, todėl klientai gali būti ramūs, kad krovinys bus pristatytas laiku.

Mes vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį, teikti suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuoti srautą. Spustelėdami „Sutikti“ sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.