DIDELIŲ MATMENŲ KROVINIAI MUMS NEKELIA DIDELIŲ PROBLEMŲ, NES MES ŽINOME, KAIP JAS SPRĘSTI.

Nestandartas – tai mūsų standartas. Mums patinka ieškoti sprendimų nestandartinių krovinių pervežimams, tam turime pakankamai patirties ir žinių. Negabaritinių (nestandartinių) krovinių pervežimas – tai krovinių, kurie pagal savo parametrus (gabaritus) yra netinkami vežti su standartiniu transportu, vežimas, reikalaujantis specialių leidimų ir specialaus transporto. Negabaritiniai kroviniai pasižymi nestandartiniais parametrais: pločiu, aukščiu, ilgiu ar svoriu. O galbūt Jums negabaritinė platforma reikalinga dėl kitų priežasčių? Tai paprasta – tiesiog susisiekite.

Visi mūsų verslo partneriai ir klientai žino, kas mūsų komandoje jokių mėgėjų tik savo darbo profesionalai, todėl mumis pasitiki visais 100 %. Patikėkite savo krovinius ir jus , o mes garantuojame – mūsų komanda stipriausi šioje srityje! Susisiekti

vezimo geografija
NEGABARITINIŲ KROVINIŲ VEŽIMO GEOGRAFIJA
 • Vakarų Europa (Vokietija, Danija, Olandija, Belgija, Liuksemburgas, Prancūzija, Didžioji Britanija ir Airija, Šveicarija, Austrija, Ispanija, Portugalija);
 • Vidurio Europa (Lenkija, Slovakija, Čekija, Vengrija, Slovėnija);
 • Rytų Europa (Rusija, Baltarusija);
 • Pietų Europa (Italija, Bulgarija, Rumunija);
 • Baltijos šalys (Lietuva, Latvija, Estija).
slide 2
KAS TAI NEGABARITINIAI KROVINIAI?
 • Kroviniai virš 25 tonų svorio;
 • Kroviniai virš 14 metrų ilgio;
 • Kroviniai virš 2,5 metrų pločio;
 • Kroviniai virš 3 metrų aukščio.
 • Kažką praleidome? Informuokite
3. negabaritiniai kroviniai 2
KOKĮ TRANSPORTĄ MES NAUDOJAME NEGABARITINIŲ KROVINIŲ VEŽIMUI
 • 13,6 m ilgio tentinės meginės puspriekabės (94-101 m3) su leidimais;
 • 14-16m bendro ilgio tentiniai autotraukiniai (100-120 m3) su leidimais;
 • 12-20 m prailginamos platformos ilgiems kroviniams vežti;
 • 3-4,5 m žemagrindės platformos aukštiems kroviniams vežti;
 • 2,5-3,2 m prasiplatinančios platformos, kroviniams reikalaujantiems nestandartinio pločio;
 • 3-6 ašių daugiaašės platformos sunkiems kroviniams (iki 80 tonų) vežti;
 • 13 m negabaritinės platformos su laiptu STEP FRAME tipo;
 • 13 m žemagrindės platformos LOWBED tipo;
 • 13,6 m lygiagrindės platformos FLATBED tipo.

STATYBINĖS TECHNIKOS TRANSPORTAVIMAS

Dažnai svarstote, ką daryti ir kokį transportą samdyti, kai reikia krovinį pervežti statybinę techniką iš vienos statybų aikštelės į kitą, o gal net į kitą šalį ar kontinentą?

Viskas paprasta – tik reikia žinoti mūsų kontaktą +370 5 274 13 15 arba parašyti mums cargo@unikort.com . Mes parūpinsime Jums specialų transportą pagal vežtinos technikos parametrus. Jums tereikės ją pakrauti, o visa kita – tai mūsų rūpestis. Turite tokių nestandartinių krovinių ir norite, kad kažkas pasirūpintų jų pervežimu? Susiekite su mumis.

Naudinga informacija

Informacijos yra daug, tačiau ne visa publikuojama informacija yra tiksli ir teisinga. Manoma, kad bet koks informacijos šaltinis jau laikomas teisingos informacijos lobynu, tačiau kaip rodo praktika, taip nėra. Savo tinklapyje mes pateikiame tik tą informaciją, kuri yra aktuali mūsų partneriams ir klientams, kad pervežimo procesas būtų paprastesnis ir sklandesnis. Taigi, startuojame.

Yra 4 sąlygos, kurias numato CMR konvencija, kada vežimui taikomos CMR konvencijos nuostatos:

 1. Vežimas turi vykti kelių transportu;
 2. Vežimas tui būti tarptautinis;
 3. Vežimas turi būti apmokamas;
 4. Bent viena iš pervežimo šalių turi būti ratifikavusi CMR konvencija nacionaliniu lygiu.

Pervežimams Lietuvoje – LR kelių transporto kodeksas. Jeigu vežimai tarptautiniai ir dar atitinka 3 papildomas privalomas sąlygas paminėtas aukščiau, tada CMR.

Jeigu krovinių pervežimo sutartis sudaryta Lietuvoje, tai ko nenumato CMR, numato LR kelių transporto kodeksas.

Mažiausiai 3 lapus, o geriausia jeigu turi 5 lapus.

Jį kiekvieną dieną skaičiuoja TVF, o jo reikemė konvertuojama į pagrindines bažines valiutas. 2024-02-02 dienai jis lygus 1,22 EUR.

Rinktis turi Tu kas tau svarbiau.

100 % SAUGU

Krovinių pervežimui naudojame tik tvarkingą ir visus techninius reikalavimus atitinkanti transportą, todėl visi kroviniai bus pristatyti saugiai ir be sugadinimų. Tuo tarpu klientai gali būti ramūs, kadangi visi kroviniai apdrausti CMR draudimu.

GREITAS PRISTATYMAS

Savo veikloje nuolat siekiame maksimalaus efektyvumo, todėl suprantame, kad tai neįmanoma be greito krovinių pristatymo. Visi kroviniai važiuoja maksimaliai greitai, kad pasiektų iškrovimo vietą sutartu laiku.

24/7 KROVINIŲ KONTROLĖ

Mūsų vadybininkai visą parą kontroliuoja krovinio pervežimo procesą, todėl klientai gali būti ramūs, kad krovinys bus pristatytas laiku.

Mes vertiname jūsų privatumą

Naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį, teikti suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuoti srautą. Spustelėdami „Sutikti“ sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.